ASK, silver, Östasiatisk, märkt med tecken samt GK, 1900-tal.
| Avslutad | 13 Jul 2025 22:32 CEST |
| Objektsnummer | 4366857 |
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4366857 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.