ASK, silver, Östasiatisk, märkt med tecken samt GK, 1900-tal.
| Valmis | 13 Jul 2025 22:32 CEST |
| Objektsnummer | 4366857 |
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4366857 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.