ASK, silver, Östasiatisk, märkt med tecken samt GK, 1900-tal.
| Vollendet | 13 Jul 2025 22:32 CEST |
| Objektsnummer | 4366857 |
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4366857 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.