ASK, silver, Östasiatisk, märkt med tecken samt GK, 1900-tal.
| Closed | 13 Jul 2025 22:32 CEST |
| Objektsnummer | 4366857 |
| Sold for | 3 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4366857 |
| Sold for | 3 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.