VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del.
| Avslutad | 09 Jul 2025 19:26 CEST |
| Objektsnummer | 4361059 |
| Klubbat belopp | 905 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage
Nyckel/nycklar finns.
| Objektsnummer | 4361059 |
| Klubbat belopp | 905 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage
Nyckel/nycklar finns.