VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del.
| Vollendet | 09 Jul 2025 19:26 CEST |
| Objektsnummer | 4361059 |
| Höchstes Gebot | 905 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage
Schlüssel vorhanden.
| Objektsnummer | 4361059 |
| Höchstes Gebot | 905 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage
Schlüssel vorhanden.