VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del.
| Closed | 09 Jul 2025 19:26 CEST |
| Objektsnummer | 4361059 |
| Sold for | 905 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage
Key/keys included.
| Objektsnummer | 4361059 |
| Sold for | 905 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage
Key/keys included.