VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del.
| Valmis | 09 Jul 2025 19:26 CEST |
| Objektsnummer | 4361059 |
| Korkein tarjous | 905 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage
Avain/avaimet ovat olemassa.
| Objektsnummer | 4361059 |
| Korkein tarjous | 905 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage
Avain/avaimet ovat olemassa.