MICHÈLE LUZERO, vas, glas, signerad.
| Avslutad | 21 Jul 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4313227 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4313227 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.