MICHÈLE LUZERO, vas, glas, signerad.
| Closed | 21 Jul 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4313227 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4313227 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.