MICHÈLE LUZERO, vas, glas, signerad.
| Valmis | 21 Jul 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4313227 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4313227 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.