MICHÈLE LUZERO, vas, glas, signerad.
| Vollendet | 21 Jul 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4313227 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4313227 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.