SAKARI LAITINEN. Skulptur, signerad på etikett, kartong och akrylfärg.
| Avslutad | 18 Jun 2025 18:05 CEST |
| Objektsnummer | 4280622 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 4280622 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Lätt slitage.