SAKARI LAITINEN. Skulptur, signerad på etikett, kartong och akrylfärg.
| Closed | 18 Jun 2025 18:05 CEST |
| Objektsnummer | 4280622 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 4280622 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Lätt slitage.