SAKARI LAITINEN. Skulptur, signerad på etikett, kartong och akrylfärg.
| Valmis | 18 Jun 2025 18:05 CEST |
| Objektsnummer | 4280622 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 4280622 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Lätt slitage.