SAKARI LAITINEN. Skulptur, signerad på etikett, kartong och akrylfärg.
| Vollendet | 18 Jun 2025 18:05 CEST |
| Objektsnummer | 4280622 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage.
| Objektsnummer | 4280622 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Lätt slitage.