BERTIL VALLIEN. LJUSKRONA, glas/smide, Boda Smide, 1970-tal.
| Avslutad | 14 Apr 2025 17:27 CEST |
| Objektsnummer | 4195424 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Obetydligt slitage. En extra ljushållare medföljer.
| Objektsnummer | 4195424 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |