BERTIL VALLIEN. LJUSKRONA, glas/smide, Boda Smide, 1970-tal.
| Closed | 14 Apr 2025 17:27 CEST |
| Objektsnummer | 4195424 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Obetydligt slitage. En extra ljushållare medföljer.
| Objektsnummer | 4195424 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |