BERTIL VALLIEN. LJUSKRONA, glas/smide, Boda Smide, 1970-tal.
| Vollendet | 14 Apr 2025 17:27 CEST |
| Objektsnummer | 4195424 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Obetydligt slitage. En extra ljushållare medföljer.
| Objektsnummer | 4195424 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |