BERTIL VALLIEN. LJUSKRONA, glas/smide, Boda Smide, 1970-tal.
| Valmis | 14 Apr 2025 17:27 CEST |
| Objektsnummer | 4195424 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Obetydligt slitage. En extra ljushållare medföljer.
| Objektsnummer | 4195424 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |