ALPO JAAKOLA. "Maria", signerad samt daterad -87, olja på pannå.
| Avslutad | 04 Jun 2025 15:17 CEST |
| Objektsnummer | 4191022 |
| Klubbat belopp | 300 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4191022 |
| Klubbat belopp | 300 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.