ALPO JAAKOLA. "Maria", signerad samt daterad -87, olja på pannå.
| Vollendet | 04 Jun 2025 15:17 CEST |
| Objektsnummer | 4191022 |
| Höchstes Gebot | 300 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4191022 |
| Höchstes Gebot | 300 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt slitage.