ALPO JAAKOLA. "Maria", signerad samt daterad -87, olja på pannå.
| Closed | 04 Jun 2025 15:17 CEST |
| Objektsnummer | 4191022 |
| Sold for | 300 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4191022 |
| Sold for | 300 EUR |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt slitage.