ALPO JAAKOLA. "Maria", signerad samt daterad -87, olja på pannå.
| Valmis | 04 Jun 2025 15:17 CEST |
| Objektsnummer | 4191022 |
| Korkein tarjous | 300 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4191022 |
| Korkein tarjous | 300 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt slitage.