SCHATULL, teak, 1960-tal.
| Avslutad | 08 Apr 2025 18:57 CEST |
| Objektsnummer | 4180073 |
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.
| Objektsnummer | 4180073 |
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.