SCHATULL, teak, 1960-tal.
| Vollendet | 08 Apr 2025 18:57 CEST |
| Objektsnummer | 4180073 |
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
Schlüssel vorhanden.
| Objektsnummer | 4180073 |
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.
Schlüssel vorhanden.