SCHATULL, teak, 1960-tal.
| Valmis | 08 Apr 2025 18:57 CEST |
| Objektsnummer | 4180073 |
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
Avain/avaimet ovat olemassa.
| Objektsnummer | 4180073 |
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.
Avain/avaimet ovat olemassa.