SCHATULL, teak, 1960-tal.
| Closed | 08 Apr 2025 18:57 CEST |
| Objektsnummer | 4180073 |
| Sold for | 800 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
Key/keys included.
| Objektsnummer | 4180073 |
| Sold for | 800 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.
Key/keys included.