EDWARD JARVIS. Glödlampa, signerad a tergo Edward Jarvis, 1992, olja på duk.
| Avslutad | 24 Mar 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4157723 |
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Framstår med mindre slitage.
| Objektsnummer | 4157723 |
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Framstår med mindre slitage.