EDWARD JARVIS. Glödlampa, signerad a tergo Edward Jarvis, 1992, olja på duk.
| Vollendet | 24 Mar 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4157723 |
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Framstår med mindre slitage.
| Objektsnummer | 4157723 |
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Framstår med mindre slitage.