EDWARD JARVIS. Glödlampa, signerad a tergo Edward Jarvis, 1992, olja på duk.
| Closed | 24 Mar 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4157723 |
| Sold for | 850 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Framstår med mindre slitage.
| Objektsnummer | 4157723 |
| Sold for | 850 SEK |
| Ends in | Closed |
Framstår med mindre slitage.