EDWARD JARVIS. Glödlampa, signerad a tergo Edward Jarvis, 1992, olja på duk.
| Valmis | 24 Mar 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4157723 |
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Framstår med mindre slitage.
| Objektsnummer | 4157723 |
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Framstår med mindre slitage.