BORD, skiva i svart konstläder, pärlspikad, kannelerade ben i mahogny, 1940-tal.
| Avslutad | 16 Apr 2025 11:50 CEST |
| Objektsnummer | 4141597 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4141597 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.