BORD, skiva i svart konstläder, pärlspikad, kannelerade ben i mahogny, 1940-tal.
| Closed | 16 Apr 2025 11:50 CEST |
| Objektsnummer | 4141597 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4141597 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.