BORD, skiva i svart konstläder, pärlspikad, kannelerade ben i mahogny, 1940-tal.
| Valmis | 16 Apr 2025 11:50 CEST |
| Objektsnummer | 4141597 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4141597 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.