BORD, skiva i svart konstläder, pärlspikad, kannelerade ben i mahogny, 1940-tal.
| Vollendet | 16 Apr 2025 11:50 CEST |
| Objektsnummer | 4141597 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4141597 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.