OKÄND KONSTNÄR. Komposition med clowner, 1900-talets första del, olja på pannå.
| Avslutad | 05 Apr 2025 18:54 CEST |
| Objektsnummer | 4113093 |
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Märken.
| Objektsnummer | 4113093 |
| Slutar om | Avslutad |
Märken.