OKÄND KONSTNÄR. Komposition med clowner, 1900-talets första del, olja på pannå.
| Closed | 05 Apr 2025 18:54 CEST |
| Objektsnummer | 4113093 |
| Sold for | 2 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Märken.
| Objektsnummer | 4113093 |
| Sold for | 2 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Märken.