OKÄND KONSTNÄR. Komposition med clowner, 1900-talets första del, olja på pannå.
| Valmis | 05 Apr 2025 18:54 CEST |
| Objektsnummer | 4113093 |
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Märken.
| Objektsnummer | 4113093 |
| Päättyy | Valmis |
Märken.