OKÄND KONSTNÄR. Komposition med clowner, 1900-talets första del, olja på pannå.
| Vollendet | 05 Apr 2025 18:54 CEST |
| Objektsnummer | 4113093 |
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Märken.
| Objektsnummer | 4113093 |
| Endet in | Vollendet |
Märken.