TRÄNINGSSTATION, NOHrD SlimBeam WaterRower. Fanerad i valnöt. Brännmärkt.
| Avslutad | 25 Feb 2025 19:56 CEST |
| Objektsnummer | 4092011 |
| Klubbat belopp | 16 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.
| Objektsnummer | 4092011 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.