TRÄNINGSSTATION, NOHrD SlimBeam WaterRower. Fanerad i valnöt. Brännmärkt.
| Valmis | 25 Feb 2025 19:56 CEST |
| Objektsnummer | 4092011 |
| Korkein tarjous | 16 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
Avain/avaimet ovat olemassa.
| Objektsnummer | 4092011 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.
Avain/avaimet ovat olemassa.