TRÄNINGSSTATION, NOHrD SlimBeam WaterRower. Fanerad i valnöt. Brännmärkt.
| Vollendet | 25 Feb 2025 19:56 CEST |
| Objektsnummer | 4092011 |
| Höchstes Gebot | 16 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
Schlüssel vorhanden.
| Objektsnummer | 4092011 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.
Schlüssel vorhanden.