TRÄNINGSSTATION, NOHrD SlimBeam WaterRower. Fanerad i valnöt. Brännmärkt.
| Closed | 25 Feb 2025 19:56 CEST |
| Objektsnummer | 4092011 |
| Sold for | 16 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
Key/keys included.
| Objektsnummer | 4092011 |
| Sold for | 16 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.
Key/keys included.