OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad E Dahl och daterad 1881.
| Avslutad | 04 Feb 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4000315 |
| Klubbat belopp | 1 245 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4000315 |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt ytslitage.