OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad E Dahl och daterad 1881.
| Vollendet | 04 Feb 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4000315 |
| Höchstes Gebot | 1 245 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4000315 |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt ytslitage.