OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad E Dahl och daterad 1881.
| Closed | 04 Feb 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4000315 |
| Sold for | 1 245 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4000315 |
| Sold for | 1 245 SEK |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt ytslitage.