OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad E Dahl och daterad 1881.
| Valmis | 04 Feb 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4000315 |
| Korkein tarjous | 1 245 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4000315 |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt ytslitage.