ALI MUNSTERHJELM. Väntan vid gärdesgården, signerad, olja på duk.
| Avslutad | 10 Dec 2023 16:14 CEST |
| Objektsnummer | 3185779 |
| Klubbat belopp | 900 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 3185779 |
| Klubbat belopp | 900 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.