ALI MUNSTERHJELM. Väntan vid gärdesgården, signerad, olja på duk.
| Vollendet | 10 Dec 2023 16:14 CEST |
| Objektsnummer | 3185779 |
| Höchstes Gebot | 900 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 3185779 |
| Höchstes Gebot | 900 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt slitage.